Profesyonel VRF Klima Servisi

0530 596 54 06

Silivri VRF Klima Servisi

VRF klima kullanımı, küresel ısınma sebebiyle talep yönünde artışlar yaşanmaktadır. Küresel ısınma ise dünya üzerindeki kişilerin, atmosferdeki sera gazlarının artmasına bağlı olarak mevsimlerdeki değişim ve insanlık için önemli olan yağmur ve kar oluşumlarının yaşanmamasıdır. Klima kullanımı bu aşamada, yılın her ayında zorunlu ihtiyaç haleni geldiği görülmektedir. Kronik rahatsızlıkları olan ve yaşlılar için klima kullanımı önemli bir yere sahip olmaktadır.

VRF Klimada Ses Düzeyi

Eski tip klimalar, vermiş olduğu yüksek ses miktarı ile rahatsızlıklar oluşturmaktadır. Bu aşamada az ses seviyesi sunan ve tam performans çalışan klima tercihinin yapılması önemlidir. Ev ve işyerlerinde yaygın olarak kullanılan klima tercihi, sessiz ve sakin bir yaşam için desibel seviyesi önemlidir.

Her Alana Aynı Klima Olur mu?

Klima tercihinin bulunması aşamasında alan ve talep seviyesinin belirlenmesi gerekmektedir. Klima almadan önce uzman ekipler dahilinde gerekli ön çalışmanın yapılması önemlidir. Alan ölçüsüne bağlı olarak, klima tercih farklılık göstermektedir. Klima talebinde dikkat edilmesi gerekilen faktörlerden biri, klima montajının yapılacağı alan, soğutma ve ısıtma yapılacak yerin alan metrekare bilgisinin yapılmasıdır. Silivri VRF klima servisi tarafından, yeterli tespit çalışmaları yapılmak ile birlikte gereksiz satın alma işleminin önüne geçilmektedir.

VRF Klimalarda Havayı Temizleme Özelliği

Bazı klimaların havayı temizleme özelliğinin bulunması, özellikle çocukların sağlığı açısından önemli bir yere sahiptir. Çocuk ve bebeklerin bağışıklık sistemlerinin hassas olmasına bağlı olarak, havayı temizle özelliği olan klimalar sosyal yaşamın daha konforlu hale getirmektedir. Etrafta yer alan bakteri ve mikropların oluşturacağı riskleri en aza indirme konusunda klima kullanımı oldukça önemlidir.

VRF Klima Bakım Onarım Hizmetleri

Belirli dönemlerde kullanılan VRF klimaların bakım ve onarım işlemleri yapılmalıdır. Söz konusu bakım ve onarım işlemleri uzman ekipler aracılığıyla yapılması, arızalanma süreçlerinin önüne geçilmesini sağlamaktadır. VRF klima bakım ve onarım işlemlerinin yapılmaması klima kullanımın ömrünü kısaltmakta, yüksek maddi kayıpların oluşumuna neden olmaktadır.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?