Profesyonel VRF Klima Servisi

0530 596 54 06

Büyükçekmece VRF Klima Servisi

VRF, değişken soğutucu akışkan anlamına gelen bir sistem olmaktadır. Bir dış ünite ile birden fazla iç ünitenin kontrol edildiği klima sistemi olması ile öne çıkmaktadır. Büyükçekmece VRF klima servisi tarafından sunulan sistemler binada değişken kapasiteye olan ihtiyaçlarına bağlı olarak soğutkanın akışını kontrol ederek ortamı serinletmede oldukça etkili olmaktadır. VRF Klima Sistemi bina dışında bulunan dış ünite ve bina içindeki yaşam alanlarını soğutmak ya da ısıtmak amacı ile kullanılan iç ünitelerden oluşmaktadır.

VRF Klima Sisteminin Farkı Nedir?

VRF klima sistemlerini, klasik klima modellerinden ayıran özelliği; değişkenliğe sahip olan gaz debisi sayesinde enerjiye ilişkin tasarruf sağlar bununla birlikte çalışıp kullanıcıların konforunu en yüksek seviyede hizmet vermesidir. Çevreye en yüksek düzeyde özen ve saygı gösteren sistem, enerji tasarrufunu ön planda tutarak gelişmiş uygulama esnekliği sağlamaktadır. Çok katlı yaşam alanlarında bir tek villaya kadar yeni yapılmış ya da bulunan tüm yapıda tam bağımsız kontrol imkanı sağlamaktadır.

Gelişmiş kontrol özelliği ve akış denetim üniteleri ile donatılmış VRF klima sistemleri gerektiği kadar soğutucu akışkan ve doğru faz ile doğru zamanda ihtiyaç duyulan yere sevki sağlanarak ısıtma ve soğutmada kullanılması mümkün sisteme sahip olmaktadır. VRF klima sistemleri; alışılmış klima sistemlerinden bir soğutucu hattında isteğe bağlı olarak farklı kapasite aralığı ile bir dış ünite ve bir ya da daha fazla iç üniteye bağlanabilme özelliği ile tasarlanmakta olup tüm bu sistemler Büyükçekmece VRF klima servisi tarafından sunulmaktadır.

VRF Klima Sistemleri Nerede Kullanılır?

VRF Klima Sistemleri; ofis ve alışveriş merkezleri, lüks apartman ve villalar, restoranlar, plazalar, otel gibi birbirinden bağımsız havalandırma uygulamalarının kullanılmasının zorunlu olduğu yerlerde çok fazla tercih edilmektedir. VRF veya VRV klima sistemleri; gelişmiş kontrol ve akış denetim üniteleri ile donatılmış olup bulunduğu ortama maksimum performans sunmaktadır.

Cam giydirme cepheli bina sistemleri ve mimari unsurların ön planda olan veya dış cephede deformasyon istenmeyen tarihi yapılar ile birlikte işletme maliyetinin düşük olmasının istendiği tüm projelerde Büyükçekmece VRF Klima Servisi hizmetleri mevcut olmaktadır. Kalite, güven, tasarruf ve doğru hizmet deyince ön plana çıkan firma, uzun yıllar hizmet vermesi ile başarısını son derece kanıtlayarak devam etmektedir.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?