Profesyonel VRF Klima Servisi

0530 596 54 06

Beyoğlu VRF Klima Servisi

VRF klima sisteminin en anlaşılır açıklaması, değişken hava akışı anlamına gelir. Kısaca açıklamak gerekirse, iç mekan yaşam alanlarının iklimlendirme çalışması için kullanılan bir dış üniteye bağlı birden fazla iç ünitenin kontrol edildiği bir iklimlendirme sistemidir. Beyoğlu VRF klima servisi hizmeti veren kuruluşumuz alışveriş merkezleri, ofisler, restoranlar, hastaneler, fabrikalar ve otellere hizmet vermekteyiz. VRF klima sistemi, değişken hava akışı sayesinde çok daha konforlu ve ekonomik bir iklimlendirme sağlar. Bu nedenle birçok yaşam alanında bu VRF/VRV klima sistemleri tercih edilmektedir. Her elektronik cihazda olduğu gibi VRF klima sisteminde de sorun olabilir. Kalifiye personel ekibimizin yardımı ile her zaman sizin yanınızda bulunuyoruz.

VRF Klimalarda İlk Adım Arıza Tespiti

VRF klima sisteminizin verimli, sağlıklı ve ekonomik çalışabilmesi için düzenli bakım çalışmalarının aksamadan yapılması gerekmektedir. Düzenli bakım, ileride oluşabilecek sorunları tespit etmek ve sorunlara daha kısa sürede çözüm bulmak için çok önemlidir. Ayrıca tüm hasar alan kısımlar Beyoğlu VRF klima servisi tarafından kısa süre içerisinde garantili olarak gerçekleştirilir. Beyoğlu adresinde uzun zamandır hizmet vermekte olan VRF servis ekibimiz, garantili üretim hizmeti, orijinal yedek parça tedariği, profesyonel kadro yapısı ve eğitimleri ayrıca uygun fiyat politikası ile müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermektedir. Tüm marka ve modeller için VRF bakımı ihtiyacınız olduğunda hemen bizimle iletişime geçerek kaliteli hizmet alabilirsiniz.

VRF Dış Ünite Bakımı Nedir Ve Nasıl Bir Yol İzlenir?

VRF klima dış ünitenin bakımı yapılırken gözden kaçırılmaması gereken bazı detaylar vardır. Öncelikle cihazın dışı temizlenir. Termostat bobini durumu kontrol edilmelidir. Gaz sızıntısı olup olmadığını kontrol edin. Cihazın görünmez parçaları da temizlenir. Elektrik bağlantıları sorun olup olmadığını kontrol edilir. Elektrik bağlantıları ve fan bağlantıları elden geçirilir. Bu parçaların birbirleriyle ilgili sorunlar varsa test edilir. Basınç sensörleri bu cihazlar için hayati öneme sahiptir. Herhangi bir işlevsel sorun olup olmadığını kontrol ettikten sonra işlem tamamdır.

VRF Klima İç Ünite Bakımının İlerleyişi

İç ünitenin bakımı, aksamaması gerekir. Bu bakımın aşamaları şöyledir. Ünite içi temizlenmelidir, filtresinin kontrol edilmesi ve bakımının yapılması gerekiyor. Hava akışının kontrol edilmesi gerekiyor. Güç kabloları test edildi. İletişim kabloları ve güç kaynağı noktaları kontrol edilir. Fan gibi hareketli parçaların kontrolleri sağlanır. Sensörler test edildi. Klima ve kontrolör arasındaki iletişimi kontrol edin. Beyoğlu VRF klima servisi yapan firmanızın yıllara dayanan tecrübesi ve kalifiye ekibi ile hızlı ve güvenilir bir hizmet alabilirsiniz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?