Profesyonel VRF Klima Servisi

0530 596 54 06

Arnavutköy VRF Klima Servisi

Klima denilince ilk akla soğutma işlemi gelir ama aslında klimanın soğutmaktan başka fonksiyonları da vardır. Klima ortamın havasını soğutur, ısıtır, nem kontrolünü sağlar ve havanın değişimini sağlayarak havayı temizler. Ülkemizde genellikle sıcak ve nemli bölgelerde kullanılan klima bozulduğunda ise teknik servislerden yardım almak gereklidir.

Klimalar Çalışma Prensiplerine Göre Kaç Ayrılır?

Klimalar çalışma prensiplerine göre merkezi sistem klimalar, bireysel sistem klimalar olarak ikiye ayrılmaktadır. Merkezi sistem klimalar daha büyük yaşam alanları için kullanılırken bireysel sistem klimalar ise nispeten daha küçük ev, oda gibi yaşam alanları için kullanılır.

VRF Klima Sistemi Nedir?

VRF sistem yani değişken debili soğutucu akışkan sistem klimalar tek bir dış üniteye bağlı birçok iç üniteden oluşan ve bu mekanlarda ısıtma, soğutma, nem kontrolü ve havalandırma yaparak istenilen hava koşulunu sağlayabilen sistemlerdir. VRF sistem klimalar diğer sistemlere göre daha karmaşık bir sistem olduğundan mutlaka teknik bir ekipten profesyonel hizmet alınmalıdır. Arnavutköy VRF klima servisi olarak yetkili ve alanında uzman kişilerle çalışan servisimiz size kaliteli hizmeti en kısa sürede uygun fiyata sunacaktır.

Klimalarda Bakım Neden Önemlidir?

Uzmanlar tarafından periyodik olarak bakımı yapılmayan klimalar istenilen filtreleme işlemini yapamayacağından dolayı toz ve parçacıklar ortamda kalır. Ortamda kalan bu parçacıklar ise zamanla vücuda zararlı mantarların oluşmasına neden olur. Bu tür bir havanın bulunduğu ortamda kalan insanlarda baş ağrısı, yorgunluk, burun kanaması, yüz felci gibi çeşitli hastalıklar meydana gelebilir. Bu gibi olumsuz durumlara maruz kalmamak adına klima sistemlerinin bakımı periyodik olarak uzmanlık seviyesi yüksek ekipler tarafından yapılmalıdır. İşte tam bu noktada Arnavutköy VRF klima servisi olarak uzman ekibimiz ile klimanızın bakımını özenle ve kusursuz bir şekilde yerine getiriyoruz.

Arnavutköy VRF Klima Servisine nasıl ulaşabilirsiniz?

VRF klima sistemlerinizin bakım, onarım, tamirat ve temizlik işlemleri için Arnavutköy VRF klima servisine kolaylıkla ulaşabilir ve en kısa sürede hizmet alabilirsiniz. Bize ulaşmak bir telefon kadar yakınınızda. Kaydınızı oluşturduktan sonra en kısa sürede uygun fiyata kaliteli ve memnun kalacağınız bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?