Profesyonel VRF Klima Servisi

0530 596 54 06

Sancaktepe VRF Klima Servisi

İklimlendirme konusu konutlarda olduğu gibi alış veriş merkezi, okul, sanat galerisi, gösteri merkezi hava alanı, otobüs terminalleri gibi büyük kapalı alanlarda da doğabilecek önemli bir ihtiyaçtır. Sıcaklık soğukluk gereksiniminin karşılanması yanında temiz ve düzenli bir hava akımının da sağlanabilmesi için VRF klima olarak bilinen iklimlendirme sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

VRF Klima Nedir ve Hangi Amaçla Kullanılır?

Değişken soğutucu akışkan debisi anlamına gelen VRF, güçlü bir dış ünitenin birden fazla iç üniteye bağlanarak iklimlendirme yapılan bir sistemdir. VRF sisteminde klima bulunduğu yapının kapasitesine ve ihtiyaçlarına bağlı olarak soğutkanın akışını kontrol etmektedir. VRF klima sisteminin görevi bağlı bulunduğu üniteler yardımı ile söz konusu kapalı alanın içerisini ısıtmak ve/veya soğutmaktır. Bu noktada firmamız Sancaktepe VRF klima servisi olarak tüm ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere hizmet sunmaktadır.

VRF Klima Bakım, Onarım ve Tamiri

Diğer klimalarda olduğu gibi VRF klimaların da periyodik bakım veya olağandışı onarım ve tamirat işleri olabilir. Bu gibi durumlarda alanında uzman ve deneyimli bir firmadan hizmet almak oldukça önemlidir. Kalitesini kanıtlamış bir Sancaktepe VRF klima servisi olarak VRF klima bakım, onarım ve tamirat işlemlerinizde uygun fiyatlarla hızlı hizmet sunma garantisi vermekteyiz. VRF klimaların yıllık bakımların düzenli yapılması önem taşımakta olup ayrıca kullanıcılar yıllık bakımlar yanında belirli dönemlerde VRF klima iç ünite filtrelerinin düzenli olarak temizlenmesine önem gösterilmelidir.

VRF Klima Kullanımında Dikkat Edilecek Hususlar

Müşteri memnuniyetine odaklanan firmamız, tarafımızdan talep oluşturulması halinde, Sancaktepe VRF Klima Servisi ihtiyacı olan herkese destek sunmaya hazırdır. İşletmemiz klima kullanıcılarının cihazlarından üst düzey verim alabilmeleri ve uzun süreli kullanım sağlayabilmeleri için aşağıdaki hususlara özen göstermelerini tavsiye etmektedir.

  • VRF klima, soğutma yaparken klima sıcaklığı, dışarıdaki sıcaklığın 6 derece altında olmalı; ısıtma yaparken iç ortam sıcaklığı 22 derecenin üstüne çıkartılmamalıdır.
  • VRF klima iç ünitelerinde fan üfleme hızı uzun süre yüksek ayarlarda tutulmamalıdır.
  • Nemin yüksek olduğu dönemlerde cihaz, yüksek verimlilik için nem alma modunda çalıştırılmalıdır.
  • Klimaların hava üfleme kanatları doğrudan kişi üzerine hava üfleyecek şekilde kullanılmamalıdır.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?