Profesyonel VRF Klima Servisi

0530 596 54 06

Beylikdüzü VRF Klima Servisi

Klima cihazları genel olarak iç ve dış ortamlarda farklı hava şartlarına maruz kalan cihazlar olmaktadır. Bu cihazların ısı transferi yüzeylerinde ortaya çıkan kirlenmeler veya tahribatlar klimaların performanslarında düşüklüğe sebep olur. Bu nedenle Beylikdüzü VRF klima servisi olarak klima bakım onarım ve tamirat gibi alanlarda uzman hizmetler vermekteyiz. Bu nokta da klima içerisindeki soğutucu gazın düzenli olarak kontrol edilmesi gerekmektedir.

Genel olarak klima cihazlarına yılda 2 kez bakım yapılması gerekmektedir. Bakımı yapılmayan klimalar hem verimli olmazlar hem de sağlık açsından zararlı durumda olurlar. Üstelik rutin bakımları yapılmayan cihazalar enerji sarfiyatınız da artacaktır.

Beylikdüzü VRF Klima Servisi Hizmetleri

Tüm Beylikdüzü bölgesinde hizmet sağlayan firmamız vermiş olduğu hizmetlerle klima bakımı onarımı işlerinde çözüm odaklı çalışır ve kısa sürede işinizi tamamlarız. Firmamız Beylikdüzü VRF klima servisi rutin klima bakımlarınızı yapmakta, bakımı yapılan klimaları temizlemekte ve eksilen gazlarını tamamlamaktadırlar. Yaz mevsiminde veya kış mevsiminde arızalanan klimanızın hasarını yerinde tespit ederek, gerek gördüğümüz durumlarda kısa süreli servis hizmeti sağlıyoruz.

Kullanılan klimaların mevsim başlarında ve sonlarında bakımlarının mutlaka yaptırılması gerekmektedir. Bu bakımlar yapıldığı zaman hem klimanın ömrü uzar hem de daha pahalı olacak olan arızaların da önüne geçilmiş olur. Ayrıca periyodik bakımı gecikmiş olan klimaların insan sağlığını da olumsuz yönde etkilediğini bilmeliyiz. Beylikdüzü ve çevresinde ev, daire ve işyeri ofis ve gibi alanlarınızda kullanılan klimaların bakımı ve onarımı Beylikdüzü VRF klima servisi tarafından yapılmaktadır. Vermiş olduğumuz hizmetler sonrasında klimalarınızda;

  • Performans artar.
  • Enerji tasarrufu sağlanır.
  • Klimadaki kötü koku engellenmiş olur.
  • Klimanızın ömrü uzar.
  • Klimanızda tıkanmalar veya su sızıntıları olmaz.
  • Klimanızın elektrik tesisatı düzenli kontrol edildiği için daha büyük arızaların önünde geçilmiş olur

Vermiş olduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyetini hedef ediniriz ve tüm hizmetlerimizde ona göre hareket ederiz. VRF klimanın markası ne olursa olsun profesyonel ekibimizle en kısa sürede çözüm sağlar rutin bakımlarını hızlı bir şekilde yaparız. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?