Profesyonel VRF Klima Servisi

0530 596 54 06

Bayrampaşa VRF Klima Servisi

Bayrampaşa VRF klima servisi olarak, Bayrampaşa bölgesinde hizmet sağlayan firmamız bütün marka ve modelde olan VRF/VRV klimalarınıza her anlamda servis hizmeti sunmaktadır.

Tüm işlemleri profesyonel bir şekilde yapan firmamız, Bayrampaşa çevresinde bireysel ve kurumsal olan müşterilerine; alanında uzman olan ekibi ile çok kısa sürede çözüm üretmektedir.

Her markada ya da modelde VRF sistem klimaların tüm işlemlerini bakım, tamir, onarım, montaj şeklinde yapmaktadır. Tüm bu işlemleri yaparken garantili hizmetler vermekte ve işimizin arkasında durmaktayız. Teknik servis hizmetlerimiz arasında klima sökme, takma, klima kart tamiri ve klima yer değiştirme işleriniz yapılmaktadır.

Bayrampaşa VRF Klima Hizmetlerimiz

VRF klima montajı hizmeti yapan Bayrampaşa VRF klima servisi montaj yerini doğru tespit ederek işleme başlar. Dış üniteyi ve iç üniteyi mesafe olarak kısa tutar ve klimanın ısıtma ve soğutma görevlerini daha verimli yapmasını sağlar. Bu anlamda firmamız klima montajı yapmadan önce, müşterilerine en olan uygun montaj planını sunmaktadır. Klimanın görsel anlamda güzel konumlandırılmasına da önem veririz. Montaj süreçlerinde klima borularını gizler ve şık bir şekilde konumlandırma yaparız.

Firmamızda bulunan uzman ustalarımız; arızalananmış olan her marka klimalarınızın sorunu çözecek tecrübeye sahiptirler. Arızalanmış olan klimanızın sorunu Bayrampaşa VRF klima servisi tarafından tespit edilir ve uzman ustalarımız ile çözüm sağlanır. Parça değişimi olacak ise; orijinal olan veya yan sanayi olan parçalar sağlanır ve işlemlere hemen başlanır. Tamir sırasında kullanılan parçalar ve işçilik tamamen firmamız tarafından sağlanır ve garantilidir.

Evlerinizde veya iş yerlerinizde klimanızın sağlıklı bir şekilde çalışması için yılda 2 kez bakım yapılması gerekmektedir. Bu bakımlar da kış mevsimine girmeden önce ve yaz mevsimine girmeden önce yaptırılmalıdır. Bakım yapılmayan klimalar, verimli çalışmaz ve arıza vermeye başlar. Bu anlamda firmamız;

  • Gaz basıncı kontrolü,
  • Elektrik akımı kontrolü,
  • Fan içi pervane temizliği,
  • Hava filtresi değişimi,
  • Gaz İlave etmek,
  • Basınçlı su ile dış ünite temizliği,

gibi işlemleri sorunsuz bir şekilde yapmaktadır. Rutin klima bakımlarınızı yılda 2 kere yaptırmalısınız.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?