Profesyonel VRF Klima Servisi

0530 596 54 06

Mitsubishi VRF Klima Servisi

Mitsubishi VRF klima servisi geniş araç filosu ve uzman ekibiyle tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir. Kalitesiyle ve pratik özellikleriyle dikkat çeken en önemli konu VRF sistemleri servis hizmetleridir. Servis hizmetlerinde elemanın tecrübesi, gerekli sertifikaya sahip olması ve zamanı en iyi şekilde kullanması hizmet kalitesini oluşturuyor. Hizmette kaliteden ödün vermeyen şirketimizin servis elemanları, deneyim ve tecrübe konusunda ilk sırada yer alıyor. Hizmet kalitesinin doğrudan etkilendiği Mitsubishi VRF klima servisi 7/24 hizmet her zaman için ön planda değerlendiriliyor.

Yedek Parça Desteği

Pratik özellikleriyle dikkat çeken servis hizmetlerinde yedek parça konusu da her zaman için merak konusudur. Mitsubishi VRF klima servisi hizmetlerinde yedek parçalar ayrı bir şekilde fiyatlandırılırken bakım hizmeti ve tamir hizmeti de ayrı bir şekilde değerlendiriliyor. Bakım işlemlerinde başarılı ve etkili sonuç elde etmek için ilk önce yapılması gereken işlem kısa sürede kolay bir şekilde tamir işleminin yapılması işlemidir.

VRF Klima Arıza Tamiri

Tamir işlemlerinde üçüncü en önemli konu ise yöntemdir. Firmamızın özel tamir ve bakım yöntemleri bu kategoride etkili sonuç veriyor. Mitsubishi VRF klima servisi hizmetimizin ilk aşaması ve son aşaması programlı bir şekilde ilerlemektedir. Programımızın ilk aşaması randevu ile başlıyor.

Randevulu VRF Klima Servis Hizmeti

Serviste her zaman için randevu işlemi, zaman kazandıran ve işlerin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlayan bir maddedir. Randevuyla ilgili konularda müşteri hizmetlerimiz ilgilenmektedir ve Mitsubishi VRF klima servisi randevu işlemi için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz ve istediğiniz zaman zarfında randevu alabilirsiniz. Randevu alınırken dikkat edilmesi gereken konu bilgilerdir. Verdiğiniz kimlik bilgileri, adres bilgileri ve telefon bilgileri doğru olmalıdır ve güncel olmak zorundadır. Klima cihazının arıza bilgileri de eksiksiz verilmelidir.

Zamanında Yerinde Servis Hizmeti

Bilgilerin güncel bir şekilde değerlendirilmesinden sonra ekibimiz uygun bir zaman zarfında randevu işlemini onaylıyor. Müşterimizin tercihleri randevu işlemlerinde her zaman ilk sıradadır. Servisimizin tercihi ise ikinci sırada yer alıyor. Hafta sonu, mesai dışı ve benzeri zaman dilimlerinde ekibimiz randevu vermektedir. Randevuya gelinmeden önce telefon açılıyor ve kısa sürede adrese ulaşılıyor. VRF klima servis hizmetlerinde her zaman için zamanla yarışılır. Biz de gerekli tedbirleri alarak bu yarışta her zaman için ön saflarda yer almaya çalışıyoruz.

Yerinde Cihaz İnceleme İşlemi

Deneyimli elemanlarımızın pratik yöntemlerle gerçekleştirdiği servis hizmetinde ilk aşamada ekip olarak cihazı yerinde inceleyerek işe başlıyoruz. Cihazın yerinde inceleme işleminde aynı zamanda cihazın arıza hikayesi de dinleniyor. İnceleme ve analiz işlemleri sonunda servisimiz özel bir tamir programı oluşturuyor. Parça montajı ve parça satışı gibi konularda müşteri onayı ile hareket ediyoruz.

Mitsubishi VRF Klima Bakımı

VRF klima bakım işlemlerinde ilk aşamada klimanın arızası tespit edilmektedir. Arıza tespit işleminde ekibimiz kullanıcının şikayetlerini de değerlendirmektedir. İlk aşama her zaman için flitle temizliğidir. Filtre havadaki tozları süzdüğü için belli bir zaman sonra tıkanır. Ayrıca havadaki tozlar fanı da sıkıştırır. Fanın dönme hızı bu nedenle düşer.

Klimaların gazı da ekibimiz tarafından test edilir ve gerekirse orijinal gaz takviye işlemi gerçekleşir. Gaz takviyesi sonrasında klima eskisi gibi çalışmaya başlar. Motor kısmında da arızalar oluşabilir. Dışarıdaki motor sistemi gürültü yapabilir veya elektrik arızası verebilir. Mitsubishi VRF klima servisi arızayı tespit ettikten sonra gerekli tamir işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir. Cihazın test işleminin ardından cihaz kullanıcıya teslim edilir. Arıza tamir işlemlerinde parça gerektiğinde ekibimiz parçayı araçtan temin eder ve gerektiğinde montajlar.

Bütün işlemler müşteri onayı sonrasında gerçekleştir. Servisimiz tamir, bakım ve parça montajı olmak üzere üç kategoride hizmet vermektedir. Hizmetimiz günün her saatinde aynı performansta devam etmektedir.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?