Profesyonel VRF Klima Servisi

0530 596 54 06

LG VRF Klima Servisi

LG VRF klima servisi cihaz bakımı, onarımı, tamiri ve parça temini gibi işlemler için bizi her zaman arayabilirsiniz ve randevu alabilirsiniz. Özel yöntemlerle gerçekleştirilen özel servis hizmetleri, birinci sınıf özellikleriyle dikkat çeken bir hizmettir. Ekibimiz, cihazın bulunduğu adrese gider ve yerinde gerekli tamir işlemini gerçekleştirir. Tamir işlemlerinde dikkat edilmesi gereken bütün hususlara ekip olarak dikkat ediyoruz.

LG VRF Klima Bakımı

Bakım işlemleri, cihazın kullanım kalitesini artıran hizmetlerdir. Cihaz uzun süre kullanıldığı zaman performansı düşer ve bu durumda bakıma ihtiyaç duyar. LG VRF klima servisi bakım işlemlerinde temizlik, parça değiştirme ve benzeri işlemler gerekebilir. Bu gibi durumlarda ekibimiz parça temini gerçekleştirerek işe başlar. Ayrıca cihazın özelliğine uygun şekilde temizlik işlemi yaparak ‘statik elektrik’ oluşumunu önler. Temizlik cihazın eski performansına ulaşmasında önemlidir.

LG VRF Arıza Tespiti

Tamir işlemlerinde ise cihaz arızasının tespit edilmesi ve arızanın tespit edilmesinin ardından tamir işleminin gerçekleşmesi şeklinde cereyan eder. LG VRF klima servisi ekibimiz arıza tespitinde;

  • Cihaz sahibinin şikayetlerini dinler. Şikayetleri dikkatli bir şekilde analiz eden servisimiz tespit işlemini kısa sürede gerçekleştirir.
  • Cihazı test ederek cihazda oluşan arıza tespit edilir. Arızanın tespitinin ardından tamir işleminin programı oluşmaya başlar.
  • Tamir işlemlerinde parçalar her zaman için hazır bir şekilde bekler. Gerektiğinde parçalar montajlanır. Montaj, tamir ve parça ücreti ayrı ayrı fiyatlandırılır.
  • Son olarak cihaz test edilir ve teslim edilir. Cihaz kullanılabilir şekilde teslim edilerek arıza kısa süre zarfında giderilir.

Beyaz eşyalarda meydana gelen arızalar cihazın genel özelliğine uygun şekilde oluşur. Ekip olarak oluşan arızaların tamiri, bakımı ve onarımı işlemleri kısa sürede güvenli bir şekilde gerçekleşir. Servis hizmetlerinde deneyimli servisimiz kısa sürede tamir işlemini gerçekleştiriyor. İş dünyası için ve ev hanımları için pratik çözüm seçeneği sunuyor.

LG VRF Servisi Randevu İşlemi

Randevu işleminde müşteri hizmetlerimiz gün içerisinde gelen talepleri not ediyor. Cihazın modeli, markası ve arıza bilgisi de dikkatli bir şekilde not ediliyor. Bizim için müşterimizin müsait zamanı çalışma zamanıdır. Mesaimizi müşterimize göre değerlendiriyoruz ve en uygun zaman dilimine randevu işlemi gerçekleştiriyoruz. LG VRF klima servisi iletişim bilgileri, adres bilgisi ve diğer bütün bilgiler eksiksiz olmalıdır. Bilgilerin eksik olması veya yanlış olması durumunda hizmetimiz aksamaktadır. Bu durumda bilgilerin güncellenmesi ve yeniden randevu alınması gerekiyor.

LG VRF Servis Programı

Cihazın model ve markasına uygun parçaların tedarik edilmesinin ardından ekibimiz kısa sürede adrese ulaşıyor. Tamir işlemlerinde cihazı kullanan kişinin şikayetleri dinleniyor. Bir yandan da elemanlarımız cihazı çalıştırıyor ve çalışma performansını değerlendiriyor. Çalışma performansının değerlendirilmesinin ardından elemanlarımız tamir işlemine geçiyor.

Tamir işleminde dikkat edilmesi gereken en önemli husus uzmanlıktır. Servis hizmetinde yeteri kadar uzman olmayan kişiler klimaya zarar verebilir ve masrafı artırabilir. Bu nedenle tamirde ve bakım işlemlerinde uzman olan kişilerin tercih edilmesi önemli bir husustur.

LG VRF Klima Bakımı

Ekibimizin klima bakımı her zaman için temizlikle başlıyor. Standart bakım işlemlerinde filtre bölümünün temizliği ilk sırada yer alıyor. Klimalar havayı çeker ve soğuttuktan sonra geri gönderir. Hava çekme işlemi esnasında filtre tıkanır ve bu durumda hava çekme olayı gerçekleşmez. Bu durumda soğuk hava üretilemez. Klimanın gazının bitmesi, fanın sıkışması veya elektronik arıza vermesi de klimanın çalışma performansını olumsuz etkileyen durumlardan biridir.

Filtredeki tozun elektrikli süpürge ile alınması ile filtre temizlenir. Polen temizliği, cihazın iç kısmının temizlenmesi ve fan sisteminin temizlenmesi klimanın çalışma performansını artırır. Klimanın gazı eksikse veya bitmiş ise bakım işlemleri esnasında LG VRF klima servisi elemanlarımız gaz takviyesi yapar.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?