Profesyonel VRF Klima Servisi

0530 596 54 06

Fujitherma VRF Klima Servisi

Fujitherma VRF klima servisi hizmetlerinde yeni veya eski bütün modelleri ekibimiz tamir ediyor. Dört mevsim çalışan ve her zaman için arıza durumunda evlere ve iş yerlerine giden şirket elemanlarımız servis konusunda güven veriyor. Ekip anlayışının önemli olduğu servis hizmetlerimizde en önemli konulardan biri parça desteğidir. Yedek parça destekli gerçekleşen servis hizmetimiz sayesinde tamir ve bakım işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleşiyor. Tamirat işleminde dikkat edilmesi gereken hususları dikkatli bir şekilde takip ediyoruz ve kısa sürede bakım işlemini gerçekleştiriyoruz.

Sıcak yaz günlerinin gelmesi ile birlikte klimalar olan ihtiyaç da artmaya başlamıştır. Özellikle kalabalık mekanlarda ve düğün salonu gibi yerlerde klimalar zorunlu bir ihtiyaçtır. Yaz ayları gelmeden bakımsız olan ve fazla enerji harcayan klimaların bakım işlemini gerçekleştirmeniz gerekir.

VRF Klima Tamiri İçin Randevu Alma

Servis hizmetimizi talep etmek için telefon açmanız ve randevu açmanız yetiyor. Ekibimiz kimlik ve adres bilgilerinin yanı sıra telefon bilgilerini de kaydediyor. Ayrıca cihazın markasını ve cihazın arıza sorunlarını da ekibimiz not ediyor. Verdiğiniz bilgileri dikkate alan servisimiz, özel bir bakım programı oluşturuyor. Bakım ve onarım işleminin başarılı bir şekilde sonuçlanması için elemanlarımız elinden geleni yapıyor. Fujitherma VRF klima servisi randevu telefonumuz her zaman için açıktır.

VRF/VRV Klima Bakım Hizmetinde Zaman

Randevu işlemlerinde her zaman için mesai saati dikkate alınıyor. Mesainin bittiği zamanlar veya tatil günleri bizim için çalışma saatidir. Güncel servis hizmetlerinde önemli olan konu müşteri memnuniyetidir. Firmamız da müşterini istediği saatte Fujitherma VRF klima servisi randevu işlemi gerçekleştirerek bu konuda müşteri memnuniyetini ön planda değerlendirmektedir.

VRF Klima Bakım Ve Onarımı

VRF klima bakım işlemleri her zaman için önemli bir konudur ve günümüz şartlarında hızlı servis hizmetine ihtiyaç duyar. Ekibimiz bakım işlemlerinde ve onarım işlemlerinde farklı servis programı uygulamaktadır. Servis hizmetlerinde elemanlarımız cihazın temizliğini kısa sürede gerçekleştiriyor. Temizlik işleminin ardından elemanlarımız cihazı test ediyor. Cihazda her hangi bir performans eksikliği veya arıza tespit edilirse bu durum müşteriye rapor ediliyor. Fujitherma VRF klima servisi bakım işlemi kısa sürede gerçekleşiyor.

Klima Bakım Yedek Parça

Bakım işlemleri esnasında cihazda meydana gelen arızanın tespit edilmesinin ardından tamir programı oluşturuluyor. Tamir programında elemanlarımız ilk aşamada cihazı inceliyor ve kullanılacak olan yedek parçayı belirliyor. Yedek parça ücreti ve tamir ücreti müşteriye sunuluyor ve müşteri kabul ettiği zaman servis hizmeti uygulanıyor. Fiyat konusunda elemanlarımız gerekli hassasiyeti gösteriyor ve minimum rakamları tercih ediyor. Müşterimizin memnun olması bizim için önemlidir.

Güler yüzlü hizmet sunan ekibimiz müşterimizin isteği doğrultusunda hareket ediyor. Bakım hizmetimizin ve tamir hizmetimiz ayrı ayrı değerlendiriliyor ve farklı fiyatlandırma seçeneğine sahiptir. Ekibimizin kısa sürede gerçekleştirdiği bakım işlemi sayesinde klima kullanımı kısa sürede gerçekleşiyor.

Cihaz Bakımında Birinci Sınıf Çözüm

Bakım işlemlerinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için güncel servis çözümleri oluşturan firmamız adreste bakım işlemi gerçekleştiriyor. Bazı durumlar hariç genellikle klimaları yerinde tamir ediyoruz ve cihazı çalıştırdıktan sonra teslim ediyoruz. Klima bakım işlemlerinde uzman olmayan kişiler ve bu işte yeteri kadar deneyimli olmayan ekipler cihaza zarar verdiği gibi arızanın artmasına neden olabilir.

Klimanızın deneyimli ve yetkili kişiler tarafından tamir edilmesi ve gerekli bakımının yapılması gerekir. Uzun vadede klimanın verimli bir şekilde çalışabilmesi için işin uzmanı olan ve sertifika sahibi servislere klimanın teslim edilmesi gerekiyor. Fujitherna VRF klima servis ekibimiz her zaman için hizmete hazırdır ve en uygun zamanda tamir işlemini gerçekleştirmektedir.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?